Historia

Jesteśmy drukarnią cyfrową. Działamy nieprzerwanie od 1997 roku. Nasza drukarnia – jak wiekszość drukarni  zapewne – zaczynała swoja historię od małego punktu ksero w centrum Warszawy. Obecnie nasz punkt obsługi klienta znajduje się w centrum Warszawy przy Placu Bankowym, natomiast zakład produkcyjny oddalony jest o 200 metrów dzieki czemu znacznie skracamy czas od zlecenia do odbioru.

Zaplecze technologiczne

Z roku na rok staramy sie powiększać nasz park maszynowy. Posiadamy kilkanaście urządzeń do druku w czerni jak i w kolorze. W 2012 roku zainstalowaliśmy dodatkowe urzadzenie produkcyjne Canon Imagepress C6010 – najnowsze i najlepsze urzadzenie tej firmy o jakosci druku zblizonej do offsetu. Zdjęcia wielkoformatowe od kilku lat drukujemy na niezawodnym i nadal najlepszym ploterze Epson StylusPro 9900. Natomiast pozostałe wydruki wielkoformatowe na ploterach Canon  i Oce. Cały czas rozwijamy nasza introligatornię, która pod koniec 2013 roku przejdze gruntowną wymianę na nowoczesne urządzenia.

Personel

Od kilku lat pracujemy w  niezmienionym składzie. Staramy się aby nasz personel na biezaco był doszkalany. Dzieki temu zlecone prace wykonujemy rzetelnie i profesjonalnie.

Termin realizacji

Wszystkie zlecone prace wykonujemy maksymalnie na następny dzień. Zdarzają sie oczywiście wyjątki przy bardzo dużych nakładach. Wizytówki i ulotki zazwyczaj wykonujemy w godzinę. Podstawowe zlecenia w małych nakładach typu ksero, wydruki, oprawy, pieczątki wykonujemy od reki w naszym punkcie obsługi klienta.

Back to top